Pobierz bezpłatnie aplikację na swój smartfon lub tablet
Pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Część zasobów dostępna jest tylko dla Prenumeratorów GOFINU, po zalogowaniu się do Twojego KONTA Gofin - szczegóły w zakładce Dostęp do zasobów

Dostęp do zasobów

Pełna treść Aktualności i sygnałów z poszczególnych działów oraz zawartość e-wydań publikacji dostępna jest dla zalogowanych Prenumeratorów GOFINU:

Artykuły z działu Użytkownicy niezalogowani Użytkownicy zalogowani
Prenumeratorzy w zależności od posiadanej
prenumeraty(1)
Aktualności
Baza Pytań Czytelników
Co nowego w danym roku
Interpretacje urzędowe
Orzecznictwo dla firm
Publikacje Gofinu
Terminy
WideoPOMOCNIKI
Wskaźniki i stawki
Wzory druków i umów

(1) Uprawnienia Prenumeratorów Gofinu do pełnej treści Aktualności i sygnałów z poszczególnych działów w aplikacji GOFIN NEWS są takie same jak ich uprawnienia do korzystania z POMOCNIKÓW Księgowego w wersji PREMIUM - szczegóły na www.pomocnikiksiegowego.gofin.pl »

Zamów prenumeratę i w pełni korzystaj z zasobów aplikacji GOFIN NEWS - aktualna oferta wydawnicza na www.sklep.gofin.pl

Pamiętaj !

W ramach wykupionej prenumeraty czasopism (Biuletyn Informacyjny dla Służb Ekonomiczno-Finansowych, Ubezpieczenia i Prawo Pracy, Poradnik VAT, Zeszyty Metodyczne Rachunkowości, Przegląd Podatku Dochodowego) oraz Gazety Podatkowej w wersji papierowej, otrzymasz dostęp do ich wersji internetowych, co jest równoznaczne z dostępem do e-wydań w komputerze (program), on-line (strona www) oraz mobile (w aplikacji GOFIN NEWS). Szczegółowe informacje na temat przywilejów z prenumeraty znajdziesz na www.sklep.gofin.pl

Nie zwlekaj i zapewnij sobie pełny dostęp do najwyższej jakości porad ekspertów, szczegółowych opracowań i wyjaśnień na przykładach z zakresu podatków, rachunkowości, ubezpieczeń oraz prawa pracy.

Dostęp do zasobów

Dostęp do zasobów

Prenumeratorzy GOFINU, po zalogowaniu się w aplikacji, dodatkowo uzyskują dostęp m.in. do e-wydań prenumerowanych publikacji.

więcej »

Dostęp do zasobów

Samouczek

Jak korzystać z aplikacji ? Gdzie zmienić ustawienia ? - Podstawowe opcje aplikacji GOFIN NEWS w obrazkowej instrukcji.

więcej

Dostęp do zasobów

Pomoc techniczna

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji GOFIN NEWS lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

więcej